ساک دستی گلاسه از نوع ساک دستی های کاغذی و مقوایی است، که برای تولید آنها از کاغذ گلاسه استفاده می شود.
این نوع ساک ها به دلیل خدمات و طراحی های متفاوتی که می توان روی آنها انجام داد می توان گفت جذاب ترین و لاکچری ترین نوع ساک دستی می باشد.
در تولید ساک دستی گلاسه ابتدا طرح مورد نظر را آماده کرده، سپس روی کاغذ یا مقوای گلاسه مورد نظر چاپ می شود. سپس خدمات بعد از چاپ مورد نظر بر روی آنها انجام شده و ساک ها جهت ساخت دستی یا ماشینی آماده می شوند.
در انتخاب جنس ساک دستی می بایست حتما هدف خود را از تولید ساک دستی مدنظر قرار دهید. همچنین باید جنس ساک دستی را با توجه به محصولی که می خواهد در آن قرار بگیرد انتخاب نمایید.
ساک دستی های کاغذی و ساک دستی گلاسه بیشتر به منظور تبلیغات و برای حمل محصولات سبک مورد انتخاب قرار می گیرند. این نوع ساک ها حس بهتری را در مخاطب ایجاد کرده و در ذهن کاربر ماندگارتر خواهد بود.
البته در تولید ساک دستی گلاسه، طراحی نکته ای بسیار حائز اهمیت است، اما در حال حاضر از طرف مدیران مورد توجه قرار نمی گیرد و از نظر ما می تواند به هزینه تبلیغاتی پرداخت شده آسیب برساند و بهره لازم را نداشته باشد.

ساک دستی آماده گلاسه یکی از پر مصرفترین کالاهای تبلیغاتی به شمار می آید. قیمت ساک دستی آماده نسبت به نوع ساک دستی که از انواع آن می توان به ساک دستی آماده کرافت و ساک دستی کاغذی گلاسه آماده اشاره کرد، تعیین می شود. چاپ روی ساک دستی آماده اغلب بوسیله چاپ طلاکوب روی ساک دستی آماده و چاپ سیلک روی ساک دستی آماده تقسیم می شود. تولید و ساک دستی کاغذی کرافت و گلاسه در تعداد کم و در سریعترین زمان بوسیله دستگاه ساخت ساک دستی امکان پذیر است. ساک دستی کاغذی آماده ارزان می تواند وسیله برای تبلیغات با کمترین هزینه ممکن باشد.