بلاگ

تمیز کردن کیسه های چاپی

همانطور که می دانید با استفاده از چاپ روی کیسه می توان برند ها را در سطح گسترده ایی تبلیغ کرد چرا که افراد به جای کیسه های پلاستیکی تمایل بیشتری به استفاده از کیسه های پارچه ایی دارند به همین خاطر با چاپ روی کیسه می توانید بیشتر شناخته شوید.

در مطالب قبل شما را با همه چیز در مورد چاپ روی کیسه آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد نحوه تمیز کردن این کیسه اطلاعات بیشتری به دست آورید.

انتخاب کیسه های پارچه ایی برای چاپ روی کیسه انتخاب بسیار خوبی است. چرا که این کیسه ها بسیار متنوع و در طرح ها و اندازه های مختلفی تولید می شوند. علاوه بر این هیچ آسیبی برای محیط زیست ندارند.

به دلیل کاربرد بسیار زیادی که این کیسه ها دارند لازم است تا نحوه تمیز کردن و نگهداری از آن ها را بلد باشید. اگر به خوبی از آن ها نگهداری کنید سال ها می توانید آن ها را در حد نو نگهدارید. البته جنس مواد به کار رفته در این کیسه ها نیز مهم است و اگر برای چاپ روی کیسه از کیسه های با کیفیتی استفاده شود دوام خیلی خوبی خواهد داشت.

شستشوی صحیح

اول از همه باید تمامی چیز هایی را که می توانید از کیسه جدا کنید را بردارید، مانند دکمه، بند و …. . در هنگام شستشوی کیسه باید به دو مورد توجه داشته باشید:

دمای آب هم در شستشو با دست و هم در شستشو با ماشین لباسشویی. اگر چای روی کیسه را برای این نوع کیسه ها انجام شده است باید حتما با آب سرد شسته شود.

رنگ دهی. هنگامی که می خواهید کیسه چاپ شده و طراحی شده ایی را بشویید حتما آن را تنهایی بشویید تا به پارچه های دیگر رنگ ندهد.

در مقالات بعدی در مورد چاپ روی کیسه و همچنین نحوه تمیز کردن این نوع کیسه ها اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار خواهیم داد.

همانطور که می دانید به وسیله ی چاپ روی کیسه می توان تبلیغات برندینگ را در سطح گسترده ایی انجام داد و برای شناخته شدن و تبلیغ محصولات از چاپ روی کیسه استفاده کرد.

برای استفاده صحیح از این کیسه ها بهتر است تا در مورد تمیز کردن ان ها اطلاعات لازم را به دست آورید تا برای چاپ روسی بهترین انواع کیسه را انتخاب کنید.

در مطالب قبل شما را با همه چیز در مورد چاپ روی کیسه آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد این موضوع اطلاعات بیشتری را به دست آورید.

توجه: مات شدن و کمرنگ شدن رنگ

یک ظرف را پر از آب کنید و قسمتی از کیف را داخل آب فرو ببرید و صبر کنید تا ببینید آیا رنگ پس می دهد یا خیر و یا آیا رنگ آن کمرنگ می شود؟ باید ۱۰ دقیقه آن قسمت از کیف در داخل آب بماند.

قسمت خیس کیف را روی یک حوله یا پارچه سفید قرار دهید و مشاهده کنید که آیا کیف به حوله رنگ می دهد یا خیر. اگر کیف به حوله رنگ داد باید به صورت لکه برداری آن را تمیز کنید و نمی توانید تمام قسمت های آن را باهم بشویید. هرگز کیف هایی را که با استفاده از چاپ روی کیسه رح دار و رنگی شده اند را با چیز های دیگر نشویید مخصوصا با لباس هایی که ممکن است رنگ بدهند.

آماده سازی کیسه

قبل از اینکه تصمیم بگیرید کسه را با ماشین لباسشویی بشویید و یا با دست و یا آن را لکه بری کنید باید آماده سازی های قبلی را انجام دهید.

ابتدا تمام جیب های کیسه یا کیف را خالی کنید. اگر زیپ یا دکمه دارد باز کنید و اططمینان پیدا کنید که کیسه را خالی کرده اید.

در ادامه مقالات شما را با مراحل بعدی در شستشوی کیسه آشنا خواهیم کرد.

برای چاپ روی کیسه های به صورت حرفه ایی می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *