بلاگ

انواع مختلف چاپ کیسه

در این مطلب به انواع مختلف چاپ کیسه می پردازیم . همانطور که می دانید چاپ روی کیسه بسیار کاربردی و مفید است شما می توانید با انجام چاپ روی کیسه برند کارخانه و یا فروشگاهی که دارید را شناخته شده تر کنید و به تبلیغات مجموعه خود کمک کنید. در مقالات قبل شما را با فواید چاپ روی کیسه و همچنین چاپ روی کیسه توسط خودتان آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با راه های مختلف چاپ روی کیسه بیشتر آشنا کنیم.

ما حدس می زنیم که شما از اهمیت و ارزش چاپ روی کیسه در خصوص برند سازی و مارکتینگ اطلاع داشته باشید. اما آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چاپ روی کیسه چطور انجام می شود؟

از روش های گوناگونی برای چاپ روی کیسه استفاده می شود. چاپ روی کیسه می تواند بر روی کیسه های نخی، کتان و همچنین کنف هندی و پلی پروپلین می تواند انجام شود.

برای اینکه چاپ روی کیسه تاثیر گذار باشد و توجه تمامی افراد را به برند شما جلب کند علاوه بر توجه به کیفیت کیسه و همچنین نوع چاپ روی کیسه باید به طراحی و دیزاین آن نیز توجه داشته باشید.

باید به مشتریان خود کیسه و پاکتی را ارائه دهید که آن ها تمایل داشته باشند تا هر روز از این کیسه برای حمل لوازم و وسایل خودشان استفاده کنند به این ترتیب می توانید برند سازی را انجام دهید و هر مشتری می تواند به عنوان منبعی برای تبلیغات برند شما نیز تلقی شود.

چاپ روی کیسه با چاپ کردن ترنسفر و انتقال دهنده

این نوع چاپ روی کیسه به شما اجازه می دهد تا طرح ها و نفش های مختلفی را روی کیسه خود چاپ کنید. مهم نیست چفدر روش این نوع چاپ پیچیده باشد اما از رنگ های متنوعی می توانید برای چاپ روی کیسه استفاده کنید.

همانطور که می دانید با استفاده از چاپ روی کیسه می توان به برند سازی و برندینگ فروشگاه و یا تولیدی که دارید شکل تازه ایی ببخشید. استفاده از چاپ روی کیسه به عنوان تبلیغات و برندینگ می تواند نقش بسیار مهمی در فروش کالا های شما و شناخته شدن محصولات شما داشته باشد. در مقالات قبل شما را با انواع مختلف چاپ روی کیسه آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد برخی دیگر از مدل های چاپ روی کیسه اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار دهیم.

چاپ روی کیسه با چاپ نقطه ایی

از این نوع چاپ روی کیسه برای درج لوگوی محصول بر روی کیسه ها با به صورت تک رنگ استفاده می شود. این نوع چاپ روی کیسه با استفاده از ۱۴ رنگ پایه انجام می شود و طرح و نقش مورد نظر شما را بر روی کیسه چاپ می کند.

پرینت تصویری و چاپ روی کیسه

با استفاده از این نوع چاپ روی کیسه می توانید طرح و لوگوی مورد نظرتان را به راحتی روی کیسه چاپ کنید. برای اینکه در این نوع چاپ جوهر به قسمت های وارد نشود می توانید از الگو های نفوذ ناپذیر استفاده کنید. با استفاده از چاپ روی کیسه می توان بهترین و زیبا ترین لوگو ها و طرح ها را در کیسه خود چاپ و پرینت کنید.

در ادامه مقالات شما را با جنس کیسه هایی که می توان چاپ و پرینت را روی آن ها انجام داد آشنا می کنیم و به شما می گوییم که برای چاپ روی کیسه علاوه بر انتخاب نوع چاپ نوع کیسه نیز مهم است و باید مورد توجه قرار گیرد.

برای انجام چاپ روی کیسه می توانید از خدمات حرفه ایی چاپ روی کیسه این مجموعه استفاده کنید. لازم به ذکر است که شما می توانید چاپ روی کیسه را با مناسب ترین قیمت ها انجام دهید.

همانطور که می دانید چاپ کیسه انواع مختلفی دارد و شما می توانید برای برای بهبود کسب و کار و تبلیغات هرچه بهتر از چاپ روی کیسه به عنوان روشی برای شناخته تر شدن کسب کار خود استفاده کنید.

در مقالات قبل شما را با انواع مختلف چاپ روی کیسه و همچنین فواید چاپ روی کیسه آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد چاپ روی پلاستیک اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار دهیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد چاپ روی کیسه اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار دهیم.

راهنمای ساده ایی برای روش های استفاده شده در چاپ روی کیسه

پاکت های چاپی پنبه ایی- شیک و با دوام
چاپ روی کیسه به روش نقطه ایی با طراحی و رنگ آمیزی مجزا

چاپ روی کیسه در این روش با تمام رنگ ها قابل انجام است. از این نوع چاپ می توان برای پرینت و چاپ لوگو یا و یا پیام فروش استفاده کرد.

پاکت های چاپی کتان- دوستار طبیعت و بسیار مقاوم
چاپ روی کیسه به روش نقطه ایی با طراحی و رنگ آمیزی مجزا و متفاوت

چاپ روی کیسه با روش چاپ کلی برای انتقال تصاویر و رنگ ها برای کیسه هایی مناسب است که از طرح های رنگارنگ در آن استفاده شده باشد.

پاکت های چاپی جوت- طبیعی و قوی
چاپ روی کیسه به روش نقطه ایی با طراحی و رنگ آمیزی مجزا

پاکت های چاپی بافته نشده- این نوع کیسه های پروپلین و پارچه ایی در ۱۴ رنگ متفاوت وجود دارند.
استفاده از چاپ اسکرین تا بیش از ۸ چاپ رنگی برای پرینت و چاپ لوگو بر روی کیف ها و پاکت های دستی

پاکت های چاپی بافتنی و لایه ایی- این نوع پاکت های بسیار محکم و با دوام اند و سال ها می توانید از آن ها است استفاده کنید.

همانطور که می دانید چاپ روی کیسه کشمیری ارائه دهنده بهترین انواع چاپ و پرینت روی کیسه و بَگ است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *