بلاگ

خصوصیات چاپ کیسه و تاثیر بسته بندی روی برنج

خصوصیات چاپ کیسه را می توان در انتخاب بافت خوب کیسه، انتخاب رنگ، سایز کیسه و افزودنی هایی نظیر زیپ و دسته حمل عنوان کرد.

تبلیغات همیشه عنصر جدایی ناپذیر در فروش خوب بوده است. بسته بندی مناسب یکی از روش های تبلیغاتی برای جذب مشتری می باشد.

داشتن لیبل مشخصات و یا چاپ محتویات و مشخصات محصول روی کیسه برنج امری اجباری و در عین حال رقابتی برای تولیدکنندگان برنج می باشد. زیرا عموم مصرف­ کنندگان ترجیح می دهند بدانند محصولی که قرار است استفاده کنند دقیقا از چه مواد تشکیل شده، دارای چه میزان از انرژی بوده و چقدر از کالری مورد نیاز بدن آنها را در طول روز تامین می کند و…

در راستای توسعه چاپ و بسته بندی کیسه برنج اولین واحد تولید و چاپ کیسه برنج (گونی برنج) اسپان باند در ایران می باشد که تولیدات خود را با قیمت مناسب و کیفیت بالا به مشتریان عرضه می کند.

مقاومت دوخت، شفافیت چاپ، تحویل به موقع، قیمت رقابتی، تضمین کیفیت و پاسخگویی از اولویت های شرکت تورنگ چاپ می باشد. استفاده از مدرنترین دستگاه چاپ روی کیسه موجب با کیفیت تر شدن محصولات و خودکار شدن فرایند چاپ روی کیسه شده است.

با توجه به اینکه برنج یکی از وعده های اصلی غذایی ما ایرانی ها است، امروزه بسیاری از اقشار جامعه برای رفع نیاز به این محصول، نسبت به مصرف برنج در بسته بندی های با حجم کمتر و کیفیت بالاتر گرایش پیدا کرده اند.

کیسه برنج از پارچه های سوزنی در وزن های ۲ ، ۴ ، ۵ ، ۱۰ کیلوگرمی، که تا پیش از این توسط کشورهای هند و پاکستان چاپ شده و وارد ایران می شد، در طرح های عمومی و اختصاصی تهیه شده است.

1 دیدگاه در “خصوصیات چاپ کیسه و تاثیر بسته بندی روی برنج

  1. محمد ملالی گفت:

    سلام
    از کجا میتونم این کیسه برنج رو سفارش بدم؟؟
    ۰۹۱۱۲۲۷۸۰۷۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *